Farnosti Jablonec n/Jiz,
Rokytnice n/Jiz, Poniklá, Harrachov
Dnes je:
Svátek má:
Během příštího týdne najdeme v kalendáři tato jména:
Výtejte na stránkách farností Jablonec nad Jizerou, Rokytnice nad Jizerou, Poniklá a Harrachov.

Na těchto stránkách se dočtete několik informací o našich farnostech z historie i součastnosti, dozvíte se jaké pořádáme akce, o činnosti našich dětí a mládeže, máme pro vás i různá oznámení, programy bohoslužeb a mnoho dalších užitečných informací. Čekáme i na vaše vzkazy, názory, nápady, dotazy a přání.

Toto je méně propracovaná verze našich stránek bez rámců. Pro otevření propracovanější a přehlednější verze stránek potřebujete prohlížeč, který podporuje rámce (např.: Microsoft Internet Explorer, Mozilla Firefox, Netscape,...). V něm klikněte při příchodu na tyto stránky na tlačítko "VSTUPTE", nebo použijte následující odkaz:

Šroubek